Прожектор світлодіодний Aquaviva LED003 252LED (18 Вт) RGB

6 075 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7376
- +380 (48) 783-01-88відділ продажу
- +380 (66) 788-65-99відділ продажу
LED прожектор для басейнів AquaViva на 252 світлодіоди. Забезпечує чудове освітлення басейнів, фонтанів і SPA. Прожектор легко встановлюється й обслуговується. Відповідає стандарту водозахисту IP68.
- Потужність: 18 Вт
- Кількість світлодіодів: 252 шт
- Встановлення: настінне
AQUAVIVA LED003
Світлодіодний прожектор AquaViva LED003 252LED для підсвічування басейнів, СПА, фонтанів. Оптимальне рішення для кольорового підводного освітлення. Легке настінне встановлення. Комплектується фурнітурою для монтажу в бетонні та лайнерні стінки. Може ставитися в басейни зі скловолокна. Йде в комплекті з кабелем завдовжки 4 м для зручного під'єднання до електричної мережі. Термін експлуатації LED-діодів — 60 000 годин, що становить понад 6.8 роки безперервного світіння.
Потужність18 ватів
LED252 діодів
РежимRGB
КОНСТРУКЦИЯ
Габарити прожектора становлять 260х52,5 мм. Корпус виготовлений із пластику білого кольору. Модель матиме органічний вигляд у будь-якій водоймі та забезпечить м'яке, естетичне освітлення. Спеціальна кріпильна рамка дає змогу встановити ліхтар прямо на поверхню чаші. Вбудовані захоплення дадуть змогу приховати зайвий кабель прямо під корпусом лампи.
PAR56 READY
Однією з основних особливостей прожекторів Aquaviva є їх сумісність із більшістю закладних ніш формату PAR56. Плата з діодами та контролером легко витягується з рамки прожектора. Користувачі зможуть замінити лампою з високою економністю, що вийшла з ладу або застарілі галогенові прожектори.
ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ
Конструкція прожектора AquaViva на 100% герметична. Порожнини заповнені спеціальним полімером, що гарантує ступінь захисту IP68. Матеріали, що використовуються в прожекторі, стійкі до UV, корозії й хімії, яка застосовується для стерилізації басейнів. Вбудований термо- та електрозахист.
16 РЕЖИМІВ
Користувачеві доступні 16 колірних режимів підсвічування води (одноколірні, багатобарвні, динамічні). Перемикання здійснюється простим вимиканням. Для зручнішого керування режимами можна використовувати додатковий ДК-пульт AquaViva RC, синхронізований із контролером прожектора (вбудований).
МОНТАЖ
Основні | |
---|---|
Виробник | Aquaviva |
Країна виробник | Китай |
Напруга | 18 В |
- Ціна: 6 075 ₴