Продавець УкрАкваТех розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
204 відгуків
ДЕЙСТВУЕТ АКЦИОННОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!!Перейти
Технології водопідготовки та енергозбереження
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380487830188
+380674823588
+380667886599
+380487830188

Реагенти (для мембран, котлів, градирень та ін)

Реагентами називають хімічні речовини (реактиви), які використовуються для проведення хімічних реакцій. Реагенти активно використовуються в процесі водопідготовки на різних її етапах.

Підготовка води передбачає не тільки застосування спеціальних фільтруючих установок, сучасні прилади працюють з використанням реагентів для водопідготовки.

Для водопідготовки можуть використовуватися реагенти з різним цільовим призначенням.

для парового котельного обладнання, для відкритих і закритих систем охолодження, для водопідготовки теплообмінних пристроїв.

  • Коагулянти застосовуються для прискорення злипання розчинених частинок між собою – це веде до збільшення часток в розмірах, після чого вони легко осаджуються на дно для подальшої фільтрації з води. Завдяки невисокій ціні, коагулянти активно застосовуються в котельному обладнанні для очищення води від домішок.
  • Флокулянти, як і коагулянти, застосовуються для прискорення злипання домішок у великі пухкі з'єднання. Сірувато-білі пластівці добре помітні і можуть досягати розмірів від 2 до 5 мм - такі пластівці легко фільтруються і видаляються. Флокулянти застосовуються в будь-яких побутових і промислових фільтрах для освітлення води.
  • Антискаланты застосовуються для зв'язування таких солей кальцію і магнію, як сульфати, фосфати і карбонати. Антискаланты застосовуються для попереднього очищення води перед її подачею в систему зворотного осмосу. Завдяки застосуванню цих реагентів, осідання солей на мембранах значно зменшується, що сприятливо позначається на збільшенні терміну експлуатації мембран. Іони кальцію та магнію, які збільшують жорсткість води, в значній мірі осідають, після додавання у воду незначної кількості антискалантов. Таким чином, здійснюється попереднє очищення води, до її подання на мембрани.
  • Миючі засоби, які призначаються для тонкого очищення мембран у водяних фільтрах. З допомогою спеціально підібраних сумішей реагентів проводиться розчинення опадів, які осідають на поверхні мембран і фільтрів. Серед опадів бувають не тільки мінеральні домішки, досить часто на мембранах осідають бактерії і віруси, що утворюють біологічну плівку, яка погіршує фільтрування води. Миючі засоби розчиняють і цю плівку, повертаючи мембран фільтрувальні здібності.
  • Биоциды применяются для борьбы с такими биологическими образованиями, как грибки, плесень, наросты ила и биологические отложения. Биоциды в короткое время разрушают бактерии и другие микроорганизмы, поэтому применяются для очистки искусственных водоемов, а также емкостей, предназначенных для хранения воды.
  • Смеси аминов применяются в котельных для нейтрализации угольной кислоты в воде. Одновременно, амины создают на поверхностях углеродистых сталей неразличимую глазом, однако достаточно эффективную магнитную пленку, которая защищает оборудование от коррозии и отложения солей.

Плюсы использования химических реагентов для водоподготовки

  • отлично чистит поверхности разборных теплонасосов, компрессоров и конденсаторов, маслоохладителей, любых приборов систем охлаждения;
  • нет агрессивных реакций при контакте с нержавейкой, медью или их сплавами;
  • реагенты отлично устраняют ржавчину с окалиной, а также отложения накипи.
1 2 3