Змішувач для кухні пластиковий Solone LAP4-C030, білий

324,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: LAP4-C030
+380 (67) 482-35-88
відділ продажу
- +380 (48) 783-01-88відділ продажу
- +380 (66) 788-65-99відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні Solone LAP4-C030 (пластик) — виготовлений із термостійкого пластику. Завдяки цьому не піддається корозії і поверхня змішувача не нагрівається. Підводка (Під'єднання) купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solone |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | На гайці |
| Висота змішувача | 31 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина излива | 16,5 см |
| Керування | Одноважільний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Підключення | 1/2" |
| Спосіб монтажу | На 1 отвір |
| Тип виліву | поворотний |
- Ціна: 324,80 ₴



