Змішувач для умивальника монокран SOLONE JAT1-A094

798 ₴
- Готово до відправки
- Код: JAT1-A094
+380 (67) 482-35-88
відділ продажу
- +380 (48) 783-01-88відділ продажу
- +380 (66) 788-65-99відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крані для раковини (МОНО). Якісний корпус забезпечить безпечне та тривале користування змішувачем. SOLONE – новий погляд на змішувачі економ класу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solone |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 15.6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина излива | 11 см |
| Керування | Одноважільний |
| Комплектація | Змішувач, шланги для підключення М10 (3/8") 1 пара по 40 см, кріпильна гайка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Спосіб монтажу | На 1 отвір |
| Тип виліву | Монокран |
- Ціна: 798 ₴



