Змішувач для кухні одновентильний монокран Zegor DMX14-A605

350 ₴
- Готово до відправки
- Код: DMX14-A605
+380 (67) 482-35-88
відділ продажу
- +380 (48) 783-01-88відділ продажу
- +380 (66) 788-65-99відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач Zegor для кухні це оптимальне рішення для дизайну Вашого інтер'єру за привабливою ціною і гарантованою якістю.
Кран на кухню, це перш за все річ, якою Ви користуєтеся щодня. Тому компанія Zegor, працює над надійністю і сервісом для своїх клієнтів.
Дана модель ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина излива | 13 см |
| Керування | Одновентильний |
| Комплектація | Змішувач, кріпильна гайка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Латнуь |
| Підключення | 1/2" |
| Спосіб монтажу | На 1 отвір |
| Тип виліву | поворотний |
- Ціна: 350 ₴



