Продавець УкрАкваТех розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1208 відгуків
promo_banner

Добрий день! Ми отримали вашу заявку і зараз весь офіс змагається за неї, як тільки ми визначимо найсильнішого, він з Радістю зв'яжеться з вами у найближчі робочі години) Дякую що обрали нас!)

Технології фільтрації води та енергозбереження - це ваше здоров'я і комфорт
+380 (67) 482-35-88
+380 (48) 783-01-88
+380 (66) 788-65-99

Аналіз грунту для садоводів: як виміряти ph та елементний склад грунту

Аналіз грунту для садоводів: як виміряти ph та елементний склад грунту

Що таке дослідження ґрунту?

Процес, за допомогою якого такі елементи, як фосфор, калій, кальцій, магній, натрій, сірка, марганець, мідь і цинк, хімічно видаляються з ґрунту та вимірюється їх наявний вміст у зразку ґрунту, називається випробуванням ґрунту. Це важливий діагностичний інструмент для визначення поживних речовин для рослин.

Аналіз грунту для садоводів: як виміряти ph та елементний склад грунту

Цілі випробування ґрунту:

  • Для оцінки родючості та стану поживних речовин ґрунту, для визначення індексу доступності або запасу поживних речовин у даному ґрунті.
  • Проблеми визначення кислотності, солоності та лужності.
  • Надати рекомендації щодо кількості внесення гною та добрив на основі аналізу ґрунту та відповідно до культури.
  • Щоб уникнути надмірного використання добрив і забезпечити екологічну безпеку.
  • Під час збирання врожаю з ґрунту видаляється значна кількість поживних речовин, що спричиняє втрату родючості ґрунту протягом тривалого періоду часу. Отже, аналіз грунту дуже важливий.
  • Оцінка придатності ґрунту для відповідної культури.
  • Відновлення родючості ґрунту є ключовим фактором урожайності, прибутковості та сталості розвитку сільськогосподарського підприємства.
  • Програма внесення добрив повинна враховувати потреби врожаю, запас ґрунту, ефективність використання добрив, внесок гною тощо.
  • Час від часу оцінка природного стану родючості ґрунту є важливою для досягнення врожаю та програми збалансованого внесення добрив для конкретної ділянки для підтримки продуктивності.

Чому фермери повинні перевіряти свій ґрунт?

Така перевірка інформує фермера про поточний стан ґрунту ферми та способи його покращення. Родючість ґрунту визначається біологічними, хімічними та фізичними властивостями ґрунту. Такі властивості, як структура, текстура ґрунту та колір, видно оком. Однак побачити хімічний склад ґрунту неможливо. Отже, існує потреба в діагностиці ґрунту, і тому відбір проб ґрунту є критичним.

Агрохімічний аналіз грунту використовуються для визначення рівня поживних речовин у ґрунті та вмісту рН. Озброївшись цією інформацією, фермери можуть визначити кількість і точний тип добрив, які необхідні для внесення для покращення ґрунту на фермі. Це важливо, оскільки для вирощування здорових культур необхідні родючі ґрунти.

Тестування ґрунту веде до мінімізації витрат на добрива. Знання точного дефіциту ґрунту призведе до нульових втрат таких ресурсів ферми. Необхідні кількість і тип добрив для сільськогосподарських культур і ґрунту не дозволяють фермерам витрачати гроші на непотрібне додаткове внесення добрив. Крім того, такі поживні речовини, як калій і фосфор, що входять до складу неорганічних добрив, є дуже обмеженими ресурсами. Їх пропозиція обмежена, що означає необхідність бути обережним у використанні, щоб запобігти майбутньому дефіциту таких обмежених ресурсів.

Тестування ґрунту призводить до обмеження надмірного внесення добрив. Внесення добрив у ґрунт, не знаючи точного та фактичного значення поживної речовини, яка йому потрібна, призведе до надмірного внесення добрив. Надмірне використання добрив може завдати шкоди не лише навколишньому середовищу, але також може спричинити опіки на посівах. Попереднє тестування ґрунту та отримання обґрунтованих рекомендацій щодо добрив запобігає внесенню фермерами надмірної кількості добрив і мінімізує відповідну шкоду навколишньому середовищу.

Надмірне внесення добрив може призвести до забруднення води, вимивання поживних речовин і завдати незворотної шкоди водним фаунам. Лише хімічний аналіз грунту може запобігти всім цим негативним наслідкам навколишнього середовища.

Фермери можуть легко уникнути деградації ґрунту. За оцінками досліджень, щороку понад 24 мільярди тонн родючого ґрунту втрачається через ерозію, спричинену незбалансованим управлінням ґрунтом. Крім того, деградація земель безпосередньо впливає на засоби до існування та здоров’я приблизно 1,5 мільярда людей. Відновлення ґрунту — дорогий, важкий і тривалий процес. Таким чином, краще управління ґрунтом шляхом проведення тестування ґрунту є легшим шляхом, а внесення правильних кількостей добрив є ефективним і фінансово виправданим.

Фермери у підпорядкуванню яких є родючі ґрунти можуть сприяти прогодуванню зростаючого населення світу. Важливість випробування ґрунту є незаперечною. Різні типи ґрунтів і відмінності у властивостях ґрунту є важливими факторами, на які слід звернути увагу в сільському господарстві.

Текстура ґрунту, вологість ґрунту та хімічний склад ґрунту є основними факторами, які визначають, які культури можна вирощувати та який урожай може отримати ферма. Сучасне покоління чинить більший тиск на ґрунт, ніж будь-коли. Існує потреба в родючих ґрунтах для отримання врожаїв, які прогодують населення світу, яке постійно зростає.

Які переваги забезпечує аналіз ґрунту?

  • Аналіз ґрунту дає змогу приймати більш обґрунтовані рішення щодо внесення добрив, зменшуючи ризики в ґрунті, такі як ерозія ґрунту, неродючість ґрунту та деградовані землі, і збільшуючи прибутковість ферми в довгостроковій перспективі.
  • Виявляє кількість доступних для рослин макроелементів у ґрунті та розташування поживних речовин у ґрунтовому профілі.
  • Визначає поживні речовини, які можуть обмежувати врожайність.
  • Відстежує властивості ґрунту, такі як pH і EC, які впливають на доступність поживних речовин для культур і, отже, на врожайність і прибутковість.
  • Забезпечує основу для змінної норми внесення (VRT) залежно від ґрунту та культури.
  • Підтримує рішення щодо норми внесення добрив, часу внесення, розміщення та типу продукту.
  • Покращені знання про типи ґрунтів у межах ферми для максимізації можливостей управління.
  • Максимально підвищує швидкість реагування на нестачу певних елементів в ґрунті.

Виміряти ph та елементний склад грунту

Отже, аналіз ґрунту — це інструмент управління фермою з потенційною вигодою для фермера у вигляді підвищення врожайності, зниження експлуатаційних витрат і кращого управління ризиками для навколишнього середовища, що також включає покращену зрілість і якість врожаю, більш високу толерантність до пошкоджень хворобами та шкідниками, а також посилене зростання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner