Продавець УкрАкваТех розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1206 відгуків
promo_banner

Добрий день! Ми отримали вашу заявку і зараз весь офіс змагається за неї, як тільки ми визначимо найсильнішого, він з Радістю зв'яжеться з вами у найближчі робочі години) Дякую що обрали нас!)

Технології фільтрації води та енергозбереження - це ваше здоров'я і комфорт
+380 (67) 482-35-88
+380 (48) 783-01-88
+380 (66) 788-65-99

Призначення і принцип роботи фільтрів механічного очищення

Призначення і принцип роботи фільтрів механічного очищення

Фільтри механічного очищення служать для первинної очистки води видаляючи частинки піску, каменів, іржі, поліпшують якість води, так і захищають сантехнічне обладнання від шкідливого впливу домішок. Дрібні абразивні частки зношують арматури, насоси, пральні і посудомийні машини, водонагрівачі, фільтри питної води і системи очищення води. Вода, що не пройшла первинну фільтрацію, містить частинки бруду у вигляді мулу, які осідають в водонагрівачах, котлах і накопичувальних ємностей. Фільтри механічної очистки затримують частинки, не дозволяючи рухатись далі.

  • У фільтрах колонного типу основний елемент – фільтруюча завантаження (Filter-Ag , кварцовий пісок, гідроантрацит) затримує механічні домішки розміром більше 10-20 мікрон за рахунок прилипання, зчеплення до граней зерен і верствам раніше осіли частинок забруднень.

Фільтри грубого очищення, що дозволяють видалити з води видимі частки очистити каламутну воду до прозорої, а також з прозорої води прибрати різні домішки піску, глини, іржу і т. д.

  • В сітчастих фільтрах основою їх пристрою є сітка з нержавіючої сталі, затримуюча сторонні частинки. Завдяки маленькому діаметру осередків сітка не пропускає найбільші механічні домішки. Сітка не потребує регулярного чищення або заміни. Існує два види сітчастих фільтрів: косі і прямі. Прикладом прямого фільтра є-Honeywell. Обов'язковими елементами таких фільтрів є відстійник і два патрубки. У резервуарі накопичується бруд, зібрана сіткою. Саме від розташування відстійника і залежить відмінність фільтрів на косі і прямі.

Переваги використання фільтра Honeywell:

  • Механізм зворотного промивання. Він здійснює автоматичне чищення фільтра, тому фільтри стають більш довговічними.
  • Економія. Витрата води знижується за рахунок регуляції її напору. Існує цілий спектр сіток з різним діаметром отворів для води будь-якого рівня забруднення.
  • В дискових фільтрах фільтруючий елемент являє собою «пакет» щільно стиснутих поліпропіленових диски з канавками з внутрішнім отвором по осі циліндра. Прикладом таких фільтрів є Azud. Диски виготовлені з полімерних матеріалів (поліпропілен, нейлон або лавсан).На поверхні дисків (з обох сторін) нанесені насічки певної глибини і ширини, визначають рейтинг фільтрації елемента. У фільтрах Azud ступінь фільтрації (100-200 мкм.) позначається кольором дисків (жовті, червоні, зелені).  Термін служби фільтруючого елемента дискових фільтрів не має принципових обмежень. Промивка таких фільтрів здійснюється вручну.

Фільтри тонкого очищення, що готують воду в остаточній фільтрації.

  • Картриджні . Система фільтрації являє собою колбу, всередині якої знаходиться фільтраційний елемент – картридж. Такі фільтрувальні елементи не підлягають очищенню. Після закінчення терміну використання (ресурсу) на їх місце встановлюються нові картриджі. Вони мають меншу продуктивність, ніж сітчасті, що компенсується більш глибоким ступенем очищення (від 5 мкм). Сам корпус може бути як прозорим, так і непрозорим, може бути для холодної і для гарячої води.Якщо корпус прозорий, його забруднення можна оцінити візуально. Для гарячої води корпус виготовляють з матеріалів, які не піддаються деформації при дії високих температур і здатні працювати при температурі до 80°C. Фільтри Big Blue в залежності від поставлених завдань та для отримання води бажаного якості на виході можуть бути укомплектовані відповідним картриджем.Для видалення механічних домішок: іржі, піску, осаду, а також не розчинних сполук використовують поліпропіленові картриджі.
  • Мішечні Основним елементом системи мішечного фільтра є фільтрувальний мішок, виготовлений з поліпропілену або поліестеру, і поміщений в корпус з харчової нержавіючої сталі.Вода проходить крізь фільтрувальний матеріал мішка і виходить на зовнішню сторону. Великі розміри корпусів і мешочный тип фільтруючого елемента зумовлюють їх високу продуктивність і брудоємність. Мішки виготовляються різною пористістю 1, 3, 5, 10, 25, 50, 100 мкм. Прикладом фільтрів мішечного типу є BFH.

     

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner