Змішувач для кухні одновентильний монокран Zegor DMX14-A605

350 ₴
- Готово к отправке
- Код: DMX14-A605
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач Zegor для кухні це оптимальне рішення для дизайну Вашого інтер'єру за привабливою ціною і гарантованою якістю.
Кран на кухню, це перш за все річ, якою Ви користуєтеся щодня. Тому компанія Zegor, працює над надійністю і сервісом для своїх клієнтів.
Дана модель ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Цвет | Хром |
| Комплектация | |
| Термостат | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина излива | 13 см |
| Керування | Одновентильний |
| Комплектация | Змішувач, кріпильна гайка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Латнуь |
| Підключення | 1/2" |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
- Цена: 350 ₴



