Енергоефективний обігрівач ТеплоМакс

15 580 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1500х650х60
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
* На замовлення може бути виготовлений у будь-якому кольорі. Для уточнення деталей, зв'яжіться, будь ласка, з менеджером.
Довжина: 1.5 м / 15 м2
Висота: 65
Площа обігріву: 15
Ном. потужність: 1
Середнє споживання: 0.6
Вага обігрівача без т-я: 30
К-сть теплоносія: 15
Енергоефективні обігрівачі ТеплоМакс ідеально підходять для ресторанів, автосервісів, складів, ангарів, виробничих приміщень та цехів, магазинів та інших об'єктів. Вони здатні забезпечити ефективне опалення в приміщеннях з великою площею без тепловтрат (обігрівач ТеплоМакс рівномірно розподіляє тепло по всьому периметру приміщення, створюючи теплову завісу, тим самим відсікає всі мости холоду і запобігає тепловтратам, зберігаючи тепло всередині будівлі).
Для початку роботи, потрібно лише вибрати місцезнаходження та підключити пристрій до розетки. Обігрівачі ТеплоМакс представлені в кількох варіантах: підвісні, на ніжках та на коліщатках.
Обігрівачі ТеплоМакс оснащені програматорами, які дозволяють точно настроювати та контролювати температурний режим залежно від ваших потреб. Це дозволяє оптимізувати споживання електроенергії та створювати оптимальні умови у приміщенні. Також вони обладнані датчиками температури повітря та поверхні обігрівача. Це робить його абсолютно безпечним у використанні.
Однією з головних переваг системи ТеплоМакс є можливість дистанційного керування. Ви можете регулювати температуру та вмикати/вимикати обігрівач за допомогою спеціальних програм прямо на Вашому смартфоні.
Енергоефективні обігрівачі ТеплоМакс доступні в діапазоні розмірів від 1,5 до 4,5 метрів, а також з різною потужністю. Це дозволяє вибирати відповідний обігрівач залежно від розміру та потреб конкретного приміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Мощность обогрева | 600 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 15 кв.м |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Назначение | Промышленное |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип установки | Настенный, Напольный |
| Колесики | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1500 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Вес | 30 кг |
| Довжина | 1,5 |
- Цена: 15 580 ₴





