Обогреватель UFO Star 1900

7 515 ₴
- Готово к отправке
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
Інфрачервоний обігрівач UFO Star використовується для обігріву приміщень усіх типів та площ.
Нагрівальний елемент моделей UFO Star розрахований на 6000 годин.
Сфери застосування обігрівачів UFO Star:
Обігрів житлових та не житлових приміщень;
Обігрів ангарних приміщень;
Обігрів вентильованих приміщень;
Обігрів транзитних приміщень (з дверима, що часто відкриваються);
Обігрів веранд, альтанок, терас
Основні характеристики:
|
Реком. площа приміщення |
23 кв. м |
|
Особливості |
з термостатом |
|
Потужність |
1900 Вт |
|
Монтаж |
настінний , |
|
Додаткові характеристики: |
|
|
Регулювання ніжки обігрівача по висоті |
Є |
|
Захисна решітка на передній панелі обігрівача |
Є |
|
Передача тепла протягом 30 секунд. |
Є |
|
Підтримка постійної температури |
Є |
|
Ступінь вологозахисту |
IP 34 |
|
Комплектація |
Обігрівач |
|
Функції захисту |
Захист від перекидання, з вологозахистом |
|
Габарити, вага, колір: |
|
|
Габарити |
19 х 86 х 9 см |
|
Вага |
4 кг |
|
Колір |
Сріблястий |
|
Призначення |
Побутовий |
|
Країна-виробник товару |
Туреччина |
|
Страна регистрации бренда |
Туреччина |
|
Гарантія |
48 місяців офіційної гарантії |
|
Країна виробник |
Туреччина |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UFO |
| Назначение | Бытовое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Рекомендуемая площадь вне помещения | 7 кв.м |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Особенности | Терморегулятор |
| Безопасность | Отключение при падении, Защита от детей, Защита от влаги |
| Цвет корпуса | Серебряный |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 1800 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Индикатор температуры | Нет |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Регулировка высоты | Да |
| Крепление на стену | Да |
| Колесики | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 19 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Глубина | 86 мм |
| Вес | 4 кг |
- Цена: 7 515 ₴





