Шумомер-регистратор CEM DT-8852

12 833 ₴
- Готово к отправке
- Код: 232
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
Шумомір-реєстратор CEM DT-8852
Портативний прилад для вимірювання шуму DT-8852, що розрахований на точковий замір широкого діапазону шумового забруднення як в приміщеннях, так і за їх межами.
Особливості:
- Реєстрація максимальних і мінімальних показників
- Великий рідкокристалічний дисплей з підсвіткою
- Фільтри А і С
- Можливість підключення до комп'ютера
- Реєстратор даних
- Регульований рівень тривоги
Технічні характеристики шумоміра DT-8852:
Стандарт: IEC61672-1 клас 2, ANSI S1.4 тип 2
Точність: ± 1.4 дБ
Діапазон частот: 31.5 Гц - 8 кГц
Динамічний діапазон: 50 дБ
Рівень вимірювань: низький: 30 - 80 дБ; середній: 50 - 100 дБ; високий: 80 - 130 дБ; авто: 30 - 130 дБ
Час виміру: Швидке (125 мс), повільне (1 с)
Мікрофон: 1 / 2 дюйми
Роздільна здатність: 0,1 дБ
Частота вимірів: 2 в секунду
Аналоговий вихід: AC/DC вихід, AC = 1 Вrms, DC = 10 мВ / дБ
Габарити: 278х76х50 мм
Вага: 350 г
Комплектація:
1. Прилад
2. Батарея
3. Тринога
4. Документація
5. Калібрувальна викрутка
6. Кейс
7. USB кабель
8. Програмне забезпечення на CD
9. Мережевий адаптер
|
Основные Характеристики |
|
|
Производитель |
CEM |
|
Страна производитель |
Китай |
|
Додаткові характеристики |
|
|
Частотний діапазон |
31.5 Гц – 8 кГц |
|
Діапазон вимірювання |
30 – 130 дБ |
|
Роздільна здатність |
0,1 дБ |
|
Похибка |
±1.4 дБ |
|
Габарити |
278х76х50 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Напряжение | 12 В |
| Высота | 278 мм |
| Производитель | CEM |
| Минимальный диапазон измерений | 30 дБ |
| Длина | 50 мм |
| Вес | 0.35 кг |
| Погрешность, +/- | 1.4 дБ |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Ширина | 76 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный диапазон измерений | 130 дБ |
- Цена: 12 833 ₴


