Кулер для воды ViO X65-FCB White с нижней загрузкой бутля

14 500 ₴
- В наличии
- Код: X65-FCB
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Опис
Пропонуємо Вашій увазі одну з самих практичних і простих у використанні моделей - кулер для води ViO Х65-FCВ. Даний кулер оснащений компресорною системою охолодження і роздає три типи води: гарячу (85-90°С), холодну (8-10°С) і кімнатної температури. Подача гарячої води має спеціальний блок від дітей, що гарантує безпеку малечі.
Конструкція кулера ВіО Х65-FCВ з нижнім завантаженням бутля забезпечує легку заміну води без необхідності піднімати важкий бутель та відсутність розливів під час перевертання. Крім того, кулер оснащений спеціальною лампочкою, яка блимає, коли бутель необхідно замінити, і світлодіодним індикатором, який дозволяє проводити заміну тари при поганому освітленні.
Переваги підлогового кулера для води ViO Х65-FCВ:
- сумісний з усіма стандартними бутлями об'ємом 13 і 19л;
- має бак з нержавіючої сталі для збереження органолептичних показників води;
- забезпечує легкий доступ до гарячої, холодної і кімнатної води за допомогою кнопок управління;
- можливість швидко приготувати чай, розчинні напої, супи або вівсянку;
- технологія "нижнє завантаження" забезпечує легку заміну тари, під силу навіть дівчатам;
- оснащення світлодіодними лампочками для зручності контролю;
- блокування гарячої води для безпеки дітей;
- має низький рівень шуму;
- естетична картинка - бутель захований і від очей гостей, і від сонячних променів.
Характеристики
Розташування бутля Внутрішнє нижнє Додаткові опції Захист від дітей, Подавання води кімнатної температури Габарити (ВхШхГ), см 37*114*41 Вага, кг 15.0 кг Вага в упаковці, кг 17.0 кг| Основные | |
|---|---|
| Производитель | V.I.O. |
| Тип | Кулер |
| Вариант установки | Напольный |
| Загрузка бутылей | нижняя загрузка |
| Метод очистки | Без очистки |
| Режимы работы | Охлаждение, Нагрев |
| Тип охлаждения | Компрессорное |
| Особенности | Дисплей, Индикатор температур |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип управления | Сенсорное |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная температура охлаждения воды | 8 град. |
| Максимальная температура нагрева воды | 90 град. |
| Объем бака для холодной воды | 1 л |
| Объем бака для горячей воды | 1 л |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 37 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Глубина | 114 мм |
| Вес | 17 кг |
- Цена: 14 500 ₴


