Сушарка для рушників електрична SANTAN Драбина Блюз 480х1200 Sensor лівобічна

9 843,40 ₴
- Готово к отправке
- Код: -
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична рушникосушка Блюз 480х1200 сенсор з таймером, з нержавіючої сталі, яка є стійкою до подряпин і механічних пошкоджень, а також володіє високою антикорозійною стійкістю. Товщина стінки перемичок рушникосушарки складає 1,5 мм, а стійок 2 мм. Рушникосушка має дзеркальну поліровану поверхню, отриману шляхом високоточного електроплазмового полірування.
- Теплова потужність моделі складає: 155 Вт;
- Робоча температура (*): 50° +/- 5°C;
- Ступінь захисту: IP44;
- Гарантія: 36 місяців на рушникосушарку, 12 місяців на електричні елементи
* - при температурі в приміщенні 20°С і номінальній напрузі 230В
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Цвет | Хром |
| Количество секций | 12 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Драбина |
| Вид підключення | лівобічна |
| Высота | 1200 мм мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Мощность | 150 Вт Вт |
| Регулировка температуры | З терморегулятором |
| Тип | Электрический |
| Тип крепежа | Стаціонарний |
| Ширина | 480 мм мм |
- Цена: 9 843,40 ₴






