Рушникосушка електрична SANTAN драбина Авангард 480х600 нерж., Sensor лівостороння

8 611,40 ₴
- Готово к отправке
- Код: -
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
Електрична сушарка для рушників Авангард — яскравий зразок мінімалізму. Модель має бічні колектори (стійки), виконані з профільної квадратної труби 30х30 мм, а перемички — з прямокутних трубок 30х10 мм. Це створює просту, строгу й доконечно привабливу геометричну гармонію. Продумане розташування й оптимальні розміри елементів надають рушникосушкам Авангард лаконічність, монументальність і однозначність форми.
Рушникосушка Авангард 480х600 Sensor (розташування шнура з вилкою — праворуч) виготовлена з нержавіючої сталі, яка є стійкою до подряпин і механічних пошкоджень, а також має високу антикорозійну стійкість. Товщина стінки перемичок сушки для рушників становить 1,5 мм, а бічних стійок (колекторів) — 2 мм. Сушарка має дзеркальну поліровану поверхню, отриману шляхом високоточного електроплазмового полірування.
- Теплова потужність моделі — 75 Вт
- Робоча температура* — +50 °C +/- 5 °C
- Ступінь захисту — IP44
- Гарантія — 36 місяців на рушникосушарку, 12 місяців на електричні елементи
* за температури в приміщенні 20 °С і номінальної напруги 230 В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Цвет | Хром |
| Количество секций | 6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Драбина |
| Вид підключення | Лівобічне |
| Высота | 600 мм мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Мощность | 75 Вт Вт |
| Розташування вимикача | Зліва |
| Тип | Электрический |
| Тип крепежа | Стаціонарний |
| Ширина | 480 мм мм |
- Цена: 8 611,40 ₴






