Змішувач для кухні пластиковий Solone LAP4-C030, білий

324,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: LAP4-C030
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач для кухні Solone LAP4-C030 (пластик) — виготовлений із термостійкого пластику. Завдяки цьому не піддається корозії і поверхня змішувача не нагрівається. Підводка (Під'єднання) купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Solone |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | |
| Термостат | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | На гайці |
| Висота змішувача | 31 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина излива | 16,5 см |
| Керування | Одноважільний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Пластик |
| Підключення | 1/2" |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
- Цена: 324,80 ₴



