Змішувач для умивальника Zegor SАP1-А090

999,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: SАP1-А090
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач для умивальника Zegor SAP1-A (SAP1-A090) для умивальника з зручним кріпленням на гайці. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі з використанням технології "лиття під тиском". Комплектація: керамічний картридж WKF-047; гайка WKM-024; вилив J-подібний; аератор WKZ-021; гнучкі підводки 400мм; гайка кріплення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Термостат | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина излива | 13 см |
| Керування | Одноважільний |
| Комплектация | Змішувач, шланги для підключення М10 (3/8") 1 пара по 40 см, кріпильна гайка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Підключення | М10 (3/8") |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
- Цена: 999,60 ₴



