Змішувач для умивальника монокран SOLONE JAT1-A094

798 ₴
- Готово к отправке
- Код: JAT1-A094
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крани для раковини (МОНО). Якісний корпус забезпечить безпечне та тривале користування змішувачем. SOLONE – новий погляд на змішувачі економ класу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Solone |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Термостат | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 15.6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина излива | 11 см |
| Керування | Одноважільний |
| Комплектация | Змішувач, шланги для підключення М10 (3/8") 1 пара по 40 см, кріпильна гайка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Тип виливу | Монокран |
- Цена: 798 ₴



