Змішувач для умивальника Zegor PED4-B180 на гайці

823,20 ₴
- Готово к отправке
- Код: PED4-B180
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач для умивальника з коротким зливом. Корпус латунний з зручним кріпленням на гайці. Використовується керамічний картридж Ø40 і аератор який пом'якшує воду.
Комплектація:
- Картридж керамічний WKF-046;
- Гайка WKM-024-L;
- Злив - WKC-033B;
- Аератор WKZ-021;
- Підводки;
- Гайка WKM-028.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Цвет | Хром |
| Комплектация | |
| Термостат | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 9.3 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина излива | 13.9 см |
| Керування | Одноважільний |
| Комплектация | Картридж керамічний WKF-046;Гайка WKM-024-L;Злив - WKC-033B;Аератор WKZ-021;Підводки;Гайка WKM-028. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Латнуь |
| Підключення | М10 (3/8") |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
- Цена: 823,20 ₴



