Змішувач для кухні Zegor LOB4-A128 одноважільний кухонний змішувач

1 208,20 ₴
- Готово к отправке
- Код: LOB4-A128
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач для кухні одноважільний Zegor LOB4-A128. Корпус виготовлений за новітньою технологією "лиття під тиском", що значно збільшує термін експлуатації змішувача. Використовується безшумний керамічний картридж діаметром 35 мм з підвищеним ресурсом, а також аератор що пом'якшує й економить витрату води. Чудово поєднується в кухнях стилю hi-tech.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Цвет | Хром |
| Комплектация | |
| Термостат | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 38.5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина излива | 19 см |
| Керування | Одноважільний |
| Комплектация | Змішувач, шланги для підключення |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Латнуь |
| Підключення | 1/2" |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
- Цена: 1 208,20 ₴




