SAP 4-А090 змішувач ZEGOR для кухні нержавійка

978,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: SAP 4-А090
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний сучасний змішувач зі зручним кріпленням на гайці.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304.
Комплектація:
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304.
Комплектація:
- картридж керамічний;
- гайка;
- виливши J-подібний;
- аератор;
- гнучкі підводки 400 мм;
- гайка кріплення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Пользовательские характеристики | |
| Излив | Поворотний 360° |
| Высота | 38 см мм |
| Картридж | 35 мм, керамічний |
| Комплектация | Гнучка підводка 40 см, діаметр 1/2" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Тип управления | Одноважільний |
- Цена: 978,60 ₴



