Змішувач ZEGOR SAТ 7-А010 для ванни L = 350мм

1 281 ₴
- Готово к отправке
- Код: ---
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач для ванни одне важільний, гусак 35 см.Корпус виготовлений за новітньою технологією "лиття під тиском", що значно збільшує термін експлуатації змішувача. Використовується безшумний керамічний картридж C діаметром 35 мм, з підвищеним ресурсом, а так само аератор пом'якшувальний і економить витрату води. Комплектується двошаровим душовим шлангом. Відмінно поєднується у ванних кімнатах стилю hi-tech.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Цвет | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.49 кг кг |
| Излив | Поворотний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина излива | 35 см |
| Довжина шлангу | 150 см |
| Дополнительно | Технологія виробництва: лиття під тиском; Тип кріплення: ексцентрики з декоративними шайбами; виливши: L, поворотний 180°; перемикання ванна/душ: вбудований кнопковий дивертор. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Пропускная способность | 22 л/хв |
- Цена: 1 281 ₴


