Рушникосушарка водяна SANTAN Драбина Комфорт 50х80/7

4 603,20 ₴
- Готово к отправке
- Код: ---
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рушникосушарка водяна SANTAN Драбина Комфорт 50х80/7 виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі відполірованої до дзеркального блиску з дуже високою тепловіддачею. Труби з нержавіючої сталі мають багато переваг перед своїми аналогами з латунних сплавів: завдяки високим антикорозійним якостям, міцності, термін їх експлуатації практично не має обмежень. У процесі виробництва всі вироби перевіряються на якість полірування і зачистки швів, проходять випробування при різних режимах тиску і температури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Цвет | Хром |
| Количество секций | 7 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Драбина |
| Высота | 800 мм мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Комплектация | Рушникосушарка + настінне кріплення |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Подвод воды | Нижній |
| Рабочее давление | до 16 бар |
| Тип | Водяний |
| Тип крепежа | Стаціонарний |
| Ширина | 515 мм мм |
- Цена: 4 603,20 ₴


