Змішувач для кухні ZEGOR YUB4-А181Н з боковою ручкою, на гайці

1 199,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: ---
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач для кухні Zegor YUB4-А181Н з боковою ручкою, на гайці
Змішувачі Zegor – це високоякісні та надійні змішувачі для кухонь та ванних кімнат від найбільшого виробника. Вони відрізняються сучасною практичною конструкцією та відмінними естетичними функціями.
Картридж: WKF-046
Гайка кріплення картриджа WKM-023
Вага: 889 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Комплектация | |
| Донный клапан | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Вид монтажа | зовнішній |
| Высота излива | 230 мм мм |
| Висота струменя | 190 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Дизайн | сучасний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Силумин |
| Подвод воды | гнучке підведення |
| Регулятор струменя | аератор |
| Розмір картриджу | 40 мм |
| Тип виливу | поворотний |
| Тип картриджу | керамічний картридж |
| Тип установки | вертикальний |
| Форма излива | С - вилив |
- Цена: 1 199,80 ₴




