Рушникосушарка електрична SANTAN Драбина Авангард 480х800 чорна, правостороння, без терморегулятора

4 545,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: 160552
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
Рушникосушарка електрична SANTAN Драбина Авангард 480х800 чорна, правостороння, без терморегулятора
Дизайн-радіатор, колектори якого виготовлені з профільної квадратної труби 30х30мм, а перемички з прямокутних трубок 30х10мм.
Що надає йому монументальності, однозначності форми. Прямі лінії, чіткі кути у поєднанні з квадратним профілем утворюють модний дизайн строгих геометричних форм без компромісів.
Модель оснащена сухим ТЕН-ом.
Товщина стінки колектора: 2 мм.
Напруга живлення: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Максимальна робоча температура: 60 °С
Вага: 3,9 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Цвет | Черный |
| Количество секций | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Драбина |
| Вид підключення | Правобічне |
| Высота | 800 мм мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Углеродистая сталь |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Мощность | 102 Вт Вт |
| Регулировка температуры | Без терморегулятора |
| Розташування вимикача | Справа |
| Тип | Электрический |
| Тип крепежа | Стаціонарний |
| Ширина | 480 мм мм |
- Цена: 4 545,80 ₴






