Рушникосушарка електрична SANTAN Сходи Омега 530х800 біла, правостороння

3 313,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: 106295
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рушникосушарка електрична SANTAN Сходи Омега 530х800 біла, правостороння
Матеріал: вуглецева сталь
Розмір: 815х532х152 мм
Відстань між центрами підключення: 500 мм
Потужність: 102 Вт
Напруга живлення: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Країна виробник: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Цвет | Белый |
| Количество секций | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Драбина |
| Высота | 800 мм мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Сталь |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Мощность | 102 Вт Вт |
| Регулировка температуры | Без терморегулятора |
| Розташування вимикача | Справа |
| Тип | Электрический |
| Тип крепежа | Стаціонарний |
| Ширина | 530 мм мм |
- Цена: 3 313,80 ₴





