Рушникосушарка електрична SANTAN Сходи Блюз 480х800 білий, правосторонній

3 067,40 ₴
- Готово к отправке
- Код: 106285
+380 (67) 482-35-88
отдел продаж
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рушникосушарка електрична SANTAN Сходи Блюз 480х800 білий, правосторонній
Матеріал: вуглецева сталь
Розміри (ВхШхГ): 815х482х122 мм
Відстань між центрами підключення: 450 мм
Потужність: 102 Вт
Напруга живлення: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Країна виробник: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Цвет | Белый |
| Количество секций | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Драбина |
| Высота | 815 мм мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Сталь |
| Мощность | 102 Вт Вт |
| Регулировка температуры | Без терморегулятора |
| Розташування вимикача | Справа |
| Тип | Электрический |
| Тип крепежа | Стаціонарний |
| Ширина | 480 мм мм |
- Цена: 3 067,40 ₴



