Рушникосушарка електрична SANTAN Змійовик 500х500 біла, лівостороння

1 958,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: 106253
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
Рушникосушарка електрична SANTAN Змійовик 500х500 білий, лівостороння не тільки висушить ваші рушники, обігріє ванну кімнату, а ще й зменшить вологість, допоможе запобігти плісняві, грибку та іншим проблемам, пов'язаним із вогкістю.
Сушки для рушників з нержавіючої сталі відмінно справляються з агресивними солями натрію і калію, властивими в системі водопостачання. Водяна рушникосушарка-задовольнить навіть найвимогливіших покупців, так як виготовлені рушникосушки тільки з високоякісної нержавіючої сталі відполірованої до дзеркального блиску з дуже високою тепловіддачею. Труби з нержавіючої сталі мають багато переваг перед своїми аналогами з латунних сплавів: завдяки високим антикорозійним якостям, міцності, термін їх експлуатації практично не має обмежень. У процесі виробництва всі вироби перевіряються на якість полірування і зачистки швів, проходять випробування при різних режимах тиску і температури.
Ми є виробником сушки для рушників тому наші ціни більш ніж конкурентні. Пропонуємо Вам тільки якісні сушарки для рушників, на які є відповідні сертифікати та гарантія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Цвет | Белый |
| Количество секций | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Змейка |
| Высота | 530 мм мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Сталь |
| Мощность | 46 Вт Вт |
| Регулировка температуры | Без терморегулятора |
| Розташування вимикача | Зліва |
| Тип | Электрический |
| Тип крепежа | Стаціонарний |
| Ширина | 500 мм мм |
- Цена: 1 958,60 ₴




