Вертикальний обігрівач ТеплоМакс 1,5 м 5

31 769 ₴
- В наличии
- Код: 1500х675х60
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
Вертикальні обігрівачі ТеплоМакс пропонують унікальне поєднання стилю та функціональності, роблячи їх чудовим вибором для різних типів приміщень, включаючи житлові, комерційні та виробничі.
Важливою характеристикою вертикальних обігрівачів ТеплоМакс є їхня ефективність та економія енергії. Вони забезпечують комфортне опалення, мінімізуючи споживання електроенергії, що дозволяє знизити витрати на опалення.
Ви можете замовити вертикальний обігрівач потрібного розміру на замовлення, що дозволяє створити обігрівач під ваші індивідуальні вимоги.
Електричні обігрівачі ТеплоМакс обладнані автоматичною системою клімат-контролю, яка забезпечує точне регулювання температури. З двома датчиками температури (повітря та поверхні обігрівача) вони здатні підтримувати необхідну температуру в приміщенні, а також програмувати та налаштовувати температурні параметри для досягнення максимального комфорту.
Технологія забезпечує ефективну теплову завісу, яка запобігає втратам тепла в приміщенні. Це сприяє зниженню витрат на опалення до 50% та підвищенню комфорту.
тимчасовий нагрівальний елемент закритого типу, що не спалює кисень, гарантує безпечну та безшумну роботу обігрівача. Без продуктів горіння та повна герметичність обігрівачів, а також захист від перегріву та відключення електроенергії роблять їх надійними та безпечними у використанні.
Ми надаємо гарантію на всю нашу продукцію від 3 до 7 років.
Розмір ДхШхВ, см: 52,5х150х6
Площа обігріву: до 7 м2
Ном. потужність: 0,72 кВт
Середнє споживання: 300 Вт/г
К-ть теплоносія: 27 л
Вага обігрівача: 73 кг
| Основные | |
|---|---|
| Мощность обогрева | 250 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 7 кв.м |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Назначение | Промышленное |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Колесики | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1500 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Довжина | 1,5 |
| Кількість секцій | 5 |
- Цена: 31 769 ₴


