Кулер для води з компресорним охолодженням та нижнім завантаженням бутля білий ViO X60-FCB
Правильно організувати простір та забезпечити всіх питною водою допоможе ергономічний та довговічний у роботі компресорний кулер для води ViO X60-FCB з нижнім завантаженням бутля для зручності заміни порожньої чи наповненої водою тари. Бутель з водою є непомітним для стороннього ока, оскільки ховається в нижню частину кулера і закривається дверцятами для захисту від прямих сонячних променів та сторонніх запахів.
Виготовлений з міцного та надійного харчового пластику білий підлоговий кулер зі стильними блакитними вставками ViO X60-FCB може використовуватись навіть у дитячих садочках, оскільки оснащений функцією «захист від дітей» (спеціальна кнопка знаходиться над краном з гарячою водою), аби запобігти травмам чи іншим небажаним наслідкам.
ПІсля закріплення на горлечці бутля спеціальної помпи Ви зможете з легкістю наповнювати необхідні ємності як прохолодною водою, так і гарячою для приготування улюблених напоїв. Завдяки своїм компактним розмірам кулер є мобільним та з легкістю переміщується в потрібний куточок офісу чи оселі.
Детальна технічна характеристика та переваги пристрою:
- вид – підлоговий;
- тип завантаження бутля – нижній;
- натискання – чашкою;
- тип охолодження – компресорний;
- температура гарячої води – 90-95 ° С;
- вага – 16 кг;
- гарантія від виробника – 12 місяців;
- країна-виробник – Китай.
| Потужність 650Вт. Бак горячої води 1,2 л. Температура гарячої вода 85-95°С. Продуктивність 5 л/год. Бак із нержавіючої сталі |
| Тип: компресорний. Потужність 70 Вт. Бак холодної води:0,8л.Температур а холодної води 10- 15°С. Продуктивність 2 л/год. Бак із нержавіючої сталі |
| Тип- підлоговий. Розміщення бутля- в шафку. Краники нажим чашкою. Нижнє завантаження |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | V.I.O. |
| Тип | Кулер |
| Вариант установки | Напольный |
| Загрузка бутылей | нижняя загрузка |
| Метод очистки | Без очистки |
| Режимы работы | Охлаждение, Нагрев |
| Тип охлаждения | Компрессорное |
| Особенности | Встроенный шкафчик, Защита от детей |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип управления | Механическое |
| Минимальная температура охлаждения воды | 10 град. |
| Максимальная температура нагрева воды | 95 град. |
| Объем бака для холодной воды | 0.8 л |
| Объем бака для горячей воды | 1.2 л |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 890 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Вес | 14.5 кг |
- Цена: 9 360 ₴










