Кулер для води ViO Х101-FC White з компресорним охолодженням

7 560 ₴
- Готово к отправке
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
Яка б погода за вікном не була, а функціональний та стильний підлоговий кулер компресорного типу охолодження ViO Х101-FC White завжди втамує Вашу спрагу склянкою прохолодної води чи гарячого ароматного чаю. Пристрій також передбачає можливість роздачі питної води кімнатної температури, для цього достатньо перемкнути положення тумблера на задній панелі кулера.
Девайс виграшно впишеться в інтер'єр як офіційного приміщення, так і домашньої оселі. Пристрій має максимально простий, зрозумілий та доступний інтерфейс, ергономічний та універсальний дизайн, класичний білий колір. Також кулер дбає, аби вода не втрачала своїх корисних мінеральних сполук, а на внутрішніх нагрівальних елементах пристрою не утворювався накип, тому і не доводить рідину до активної фази кипіння.
Оцініть всі переваги та практичність підлогового кулера ViO Х101 FС, до яких слід зарахувати:
- низький показник енергоспоживання;
- виготовлений з надійних і довговічних матеріалів;
- краща альтернатива електрочайникам;
- вид – підлоговий;
- тип завантаження бутля – верхній;
- температура гарячої води – 90-95 ° С;
- температура холодної води – 10-15 ° С;
- вага брутто – 10,5 кг;
- гарантійний термін – 22 місяців;
- країна-виробник – Китай.
-
- Тип: компресорний.
- Потужність 90 Вт.
- Бак холодної
- води:3,6л.Температур
- а холодної води 10-
- 15°С. Продуктивність
- 2,0 л/год..
- Бак із нержавіючої сталі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | V.I.O. |
| Тип | Кулер |
| Вариант установки | Напольный |
| Загрузка бутылей | верхняя загрузка |
| Метод очистки | Без очистки |
| Режимы работы | Охлаждение, Нагрев |
| Тип охлаждения | Компрессорное |
| Особенности | Защита от детей, Встроенный шкафчик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип управления | Механическое |
| Минимальная температура охлаждения воды | 10 град. |
| Максимальная температура нагрева воды | 95 град. |
| Объем бака для холодной воды | 3.6 л |
| Объем бака для горячей воды | 1.2 л |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1030 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Вес | 8 кг |
- Цена: 7 560 ₴



