Кулер для води ViO X-903 FCC White з шафкою

10 400 ₴
- В наличии
- Код: X-903 FCC White
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
Кулер для води ViO X-903 FCC White з шафкою - хороший вибір для невеликого офісу, де крім подачі гарячої та охолодженої води є потреба у зберіганні. Важливою особливістю даної моделі є функція захисту від дітей як обмежувача на кнопці гарячої води.
-
Кулер ViO X-903 FCC White має компресорний тип охолодження (швидкий тип), який відрізняється великою продуктивністю. Даний тип охолодження вибирають до офісів (від 4-х співробітників) або додому. Температура холодної води досягає 6-10 градусів за 20-30 хвилин, чого цілком достатньо для того, щоб вгамувати спрагу спекотним днем.
-
Даний кулер має функцію нагрівання до 90-95 градусів і подає воду гарячої температури із крана з червоною вставкою. Другий кран подає воду холодної температури, а третій – воду кімнатної температури. Такий кулер чудове придбання для дому та офісу.
-
Має кнопкові крани – найзручніший варіант кранів для домашньої, офісної експлуатації. Величезний плюс таких кранів - гігієнічний та простий розлив води, з яким впораються і дорослі, і діти.
-
Кран гарячої води має захист від дітей. Вона представлена як слайд-кнопки. Щоб розлити воду, необхідно зафіксувати кнопку захисту в активному положенні.
-
Кулер оснащений місткою шафою, в якій можна зберігати посуд, каву, чай, цукор та інше.
-
Водороздавальник ViO X-903 FCC White має світлодіодну індикацію на нагрівання та охолодження на верхній панелі корпусу.
-
Виконаний у приємному білому кольорі – відмінно впишеться у Ваш інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
-
Регулярно робити чищення та дезінфекцію кожні 3-6 міс.
-
Користуватися дезінфектором (спрей, розчин) для кранів, бутілоприймача, ш-голки.
-
При зміні бутлі мийте руки і обробляйте дез. спреєм пробку, верх бутля.
Рекомендації в експлуатації:
-
Без води кулер не вмикати. Вчасно міняти пляшку з порожньої на повну.
-
Користуватися чистою водою бутильованою, бажано осмотичною (фільтр).
-
Без потреби вимикайте кулер (вночі, вихідні, святкові дні).
-
Основні характеристики Кулер підлоговий VIO Х903-FCC білий
Дисплей: без дисплея - Тип шафки: холодильна камера
- Тип охолодження: компресорний
- Використовувана вода: бутильована
- Тип установки: підлоговий
- Розміщення бутля: верхнє
- Додаткова опція: шафка
- Тип крану: кнопки-клавіші
-
Технічні особливості
Нагрів: 95 °C - Охолодження: 4 °C
- Наявність захисту від дітей: з захистом від дітей
- Живлення: від мережі 220 В
- Регулювання температури: без регулювання
- Продуктивність холодної води: 2 л/год
- Продуктивність гарячої води: 5.5 л/год
- Споживана потужність (нагрівання): 650 Вт
- Споживана потужність (охолодження): 68 Вт
Додаткова інформація
-
Сховище для одноразових стаканчиків: докуповується окремо
-
Знімний лоток для збору крапель: з лотком
-
Вага: 15 кг
-
Кількість кранів: 3
-
Температура застосування: до 55 °С
-
Підставка під склянку: є
-
Країна-виробник:Китай
-
Гарантія: 12 міс.
Розмір та вага
-
Висота: 98 см
-
Ширина: 32.5 см
-
Довжина: 32.5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | V.I.O. |
| Тип | Кулер |
| Вариант установки | Напольный |
| Загрузка бутылей | верхняя загрузка |
| Метод очистки | Без очистки |
| Режимы работы | Охлаждение, Нагрев |
| Тип охлаждения | Компрессорное |
| Особенности | Холодильная камера, Защита от детей |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип управления | Механическое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная температура охлаждения воды | 4 град. |
| Максимальная температура нагрева воды | 90 град. |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 980 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Глубина | 325 мм |
| Вес | 15 кг |
- Цена: 10 400 ₴




