Кулер для води ViO X62-FCC White з компресорним охолодженням і шафкою підлоговий

11 490 ₴
- Готово к отправке
- +380 (48) 783-01-88отдел продаж
- +380 (66) 788-65-99отдел продаж
Це підлоговий кулер з компресорним типом охолодження та місткою шафкою. Він роздає воду трьох видів: гарячу (90 ° С), холодну (6-10 ° С) та кімнатної температури. Для цього досить лише затиснути одну з кнопок на верхній панелі кулера, які зведені в один кран подачі води. З кулером ВіО Ви легко зможете приготувати ароматний чай, каву або вгамувати спрагу. Продуктивності кулера достатньо для великої кількості користувачів.
Кулер ViO X-62 FCC оснащений "захистом від дітей" на крані гарячої води, що блокує ненавмисне пролиття окропу. Тажке пристрій оснащений місткою шафкою на 16 л (не холодильник) для зберігання цукру, чаю, стаканчиків та інших корисних дрібниць. Має симпатичну сріблясту декорацію у зоні краніка. Виконаний в універсальному білому кольорі, який підходить під будь-який інтер'єр.
- Кулер ViO X62-FCC White має компресорний тип охолодження (швидкий тип), яке відрізняється великою продуктивністю. Даний тип охолодження вибирають до офісів (від 4-х співробітників і більше) або додому. Температура холодної води досягає 6-10 градусів за 20-30 хвилин, чого цілком достатньо для того, щоб вгамувати спрагу спекотним днем.
- Даний кулер має функцію нагрівання до 90-95 градусів і подає воду гарячої температури із крана із символічною вставкою. А другий кран подає воду холодної температури. Такий кулер чудове придбання для дому та офісу.
- Має третій кран для подачі води кімнатної температури.
- Має кнопкові крани – найзручніший варіант кранів для домашньої, офісної експлуатації. Величезний плюс таких кранів - гігієнічний та простий розлив води, з яким впораються і дорослі, і діти. А ще цей тип натискання відрізняється довговічністю.
- Кран гарячої води має захист від дітей, який блокує подачу окропу. Щоб розлити гарячу воду, необхідно натиснути червоний повзунок на крані.
- Водороздавальник ViO X62-FCC White має світлодіодну індикацію на нагрівання та охолодження на верхній панелі корпусу.
- Кулер має середню висоту 105 см. Виконаний в універсальному білому кольорі – відмінно впишеться у Ваш інтер'єр.
|
ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип:підлоговий Колір корпусу:білий Колір вставки:срібляста Матеріал корпуса:пластик, металеві бічні пластини Основні функції:нагрівання, охолодження, кімнатна НАГРІВ: Продуктивність нагріву:4 л/год (90°C) Час до нагрівання води від включення:5-8 хв. Матеріал бака гарячої води:нержавіюча сталь Нагрівальний елемент:ТЕН внутрішній ОХОЛОДЖЕННЯ: Тип охолодження:компресорне охолодження Продуктивність охолодження:1 л/год (6-10°C) Час до охолодження води від включення:15-20 хв. Об'єм бака холодної води:1 л Матеріал бака холодної води:нержавіюча сталь Охолоджувальний елемент:компресор КРАНИ: Тип натиску:кнопки-клавіші Кількість краників:3 Управління набором води:натиск кнопки рукою Захист від протікання:так Наявність 3-го крана:так Розбір крана:ні Захист від дітей:так ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: Енергоспоживання:1,20 кВт/доба Клас енергоефективності:B Напруга:200-240В/50-60Гц Довжина шнура живлення:1,2 м ГАБАРИТИ: Габарити в упаковці (ВxШxГ):1050х358х386 мм Вага брутто, кг:14,4 кг Вага нетто, кг:13,4 кг ЗАГАЛЬНЕ: Знімний лоток для збору крапель:є Наявність шафки:є, 16 л Гучність:безшумний, до 45 дБ Регулювання температур:ні Індикатор нагрівання/охолодження:є Дисплей:ні Управління живленням гір/хол води (off/on):є Тип установки пляшки:верхнє завантаження пляшки Експлуатація при температурі:від +5°C до +40°C Спосіб упаковки:захисний пінопласт + оригінальна картонна коробка Країна виробник:Китай Гарантія:офіційна 24 міс + 12 міс. від магазину Cooler-Water |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | V.I.O. |
| Тип | Кулер |
| Вариант установки | Напольный |
| Загрузка бутылей | верхняя загрузка |
| Метод очистки | Без очистки |
| Режимы работы | Нагрев, Охлаждение |
| Тип охлаждения | Компрессорное |
| Особенности | Встроенный шкафчик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип управления | Механическое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Максимальная температура нагрева воды | 85 град. |
| Объем бака для холодной воды | 3.6 л |
| Объем бака для горячей воды | 1.2 л |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1050 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Глубина | 386 мм |
| Вес | 13.4 кг |
- Цена: 11 490 ₴




